Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bulharsko - dovolená 2012 podle vašeho gusta

Chcete poznat Bulharsko z vlastního pohledu? Nikoli jako běžný turista, který přiletí, shlédne nejnutnější památky, případně na pláži nasbírá pár mušlí a nachytá trochu toho přímořského bronzu a zase odletí? Dovolená se přece dá prožít úplně jinak a dovolená v Bulharsku je proto ideální.

Můžete se podívat i do nejzapadlejších ulic, vnímat jejich ojedinělou atmosféru a poznat život, jaký v nich proudí. Nemusíte se účastnit hromadných turistických výletů a přizpůsobovat předem stanovenému harmonogramu. CK Neckermann k vám přichází s jedinečnou možností projet Bulharsko autem, poznávat jeho pohádkové kouzlo podle svých představ, a přitom mít zajištěno plné pohodlí.

Veškeré starosti jsou naše věc, vy si jen užijte dovolenou v Bulharsku podle svých představ.

Chcete si užít dovolenou v Bulharsku, ale nejste řidič, který by se vydal po vlastních kolech do Evropy? Pak je tu pro vás široká nabídka leteckých zájezdů do Bulharska, ale také na Mallorcu, řecký ostrov Kos nebo pohádkovou Tureckou riviéru. 

Bulharsko - dovolená se zábavou dnem i nocí

Ve významné bulharské lokalitě Slunečné pobřeží na vás čekají dlouhé pláže, díky pohodlnému vstupu do vody ideální pro děti, i spousta možností zábavy. Po vodních radovánkách, které si můžete užívat přes den, se vám otevře dynamický pohyb pulzující nočními ulicemi. Jistě oceníte i celou řadu výhod a slev, které CK Neckermann přináší (slevy na děti nebo za včasnou rezervaci). Můžete se přesvědčit, jak krásné počasí Bulharsko skýtá a jaké možnosti dovolené Bulharsko nabízí pro rok 2012

Tak neváhejte a vybírejte, ať se už v zimě můžete těšit na léto! 

- PR článek -

Článek byl zobrazen 2 851 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

USA a KANADA - jaro 2023

Poznávací zájezd po nejkrásnějších pamětihodnostech východu USA včetně návštěvy Niagárských vodopádů a kanadského Toronta. Zájezd pořádá CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Bulharsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Bulharsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko