Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Bulharsko - letoviska, lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Bulharsko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Bulharsko.

Za krásami mysu Kaliakra

Za krásami mysu Kaliakra

Jedním z nejzajímavějších míst na bulharském černomořském pobřeží je mys Kaliakra (Nos Kaliakra), ležící na sever od Varny a 12 km od města Kavarna. Kaliakra je obrovská protáhlá vápencová plotna, vystupující z moře do výšky 70 metrů a vybíhající v úzké kose dva kilometry daleko.

celý článek

 

Do Bulharska vlastním autem

Do Bulharska vlastním autem

I když v minulosti se vydávali Češi na dovolenou do Bulharska poměrně často, přece jen bývala jízda po vlastní ose někdy trochu dobrodružná. Po roce 1989 pak cesty téměř ustaly a ojedinělí cestovatelé vyprávěli hrůzostrašné historky o přejezdu Rumunska, o krádežích a nebezpečích, jež tu na smělého poutníka čekají.

celý článek

 

Burgas - vstupní brána do Černomoří

Burgas - vstupní brána do Černomoří

Burgas je jedním z hlavních turistických středisek na pobřeží Černého moře. Je ideálním místem, kde může celá rodina spokojeně trávit dovolenou na pláži či poznáváním historických památek. Milovníkům umění se zde skýtají něpřeberné možnosti kulturního vyžití, zatímco dorůstající mládež dá přednost některému z nočních klubů a diskoték...

celý článek

 

Za odpočinkem i za poznáním do Nesebaru

Za odpočinkem i za poznáním do Nesebaru

Nesebar je mnohými turisty považováno za vůbec nejpůvabnější město v Bulharsku. Proto téměř každá cestovní kancelář, organizující zájezdy k Černému moři, jeho návštěvu zařazuje jako hlavní bod programu. Ale můžete se sem vypravit i sami, na vlastní pěst a v klidu si vychutnat starobylou atmosféru tohoto kouzelného místa.

celý článek

 
1 2 3
 
 
 

Náš tip

USA a KANADA - jaro 2023

Poznávací zájezd po nejkrásnějších pamětihodnostech východu USA včetně návštěvy Niagárských vodopádů a kanadského Toronta. Zájezd pořádá CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: září 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytovní v Bulharsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Bulharsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko